V posledních letech se to podvody v realitách jen hemží. Okrádání zájemců o složené provize, blokování nemovitosti a následné inkasování tučných sankcí v případě, že si nakonec majitel prodá svou nemovitost sám, jsou jen pomyslnou špičkou ledovce všech podvodů, se kterými se můžete setkat. Není divu, že důvěra v realitky je prakticky nulová a majitelé raději prodávají a pronajímají sami.
Slovo „provize“ se stalo synonymem pro nečestně vydělané peníze a s „provizí“ nechce mít nikdo nic společného. Co se stalo s poctivým realitním obchodem? Kvalitní realitní kancelář umí svým klientům vydělat až desetitisíce, jak ale rozlišit obchodníka od podvodníka? Česká republika stále postrádá zákon, který by stanovoval rozsah a kvalitu realitních služeb. Navíc pořídit si realitku je u nás stále velice jednoduché, nepotřebujete prokazovat žádné schopnosti, dokládat vzdělání či osvědčení. Jak tedy rozlišit dobrou realitku od špatné ještě před tím, než jim svěříte svou nemovitost? Jak mít jistotu kvalitních služeb, ale přesto mít vše pod kontrolou?
Řešení nabízí Reality-point, který během několika dní otevírá svou pobočku v Brně. Svým heslem hlásá, že je „nerealitka na vaší straně“ a je prvním realitním informačním centrem svého druhu. Reality-point je místo setkávání chytrých majitelů, kteří na sobě pracují a na nemovitostech chtějí vydělávat. Jednotlivé služby neposkytuje jeden makléř, ale specialisté na svůj obor. Díky tomu, že každý dělá to, co umí nejlépe a neplete se do řemesla druhého, je kvalita každé služby na nejvyšší úrovni. Pokud máte Brno z ruky, můžete využít služeb pomocí online nabídky. A nezoufejte, kontaktní místo Reality-point bude brzy i ve vašem městě!
Přijďte se podívat, jak vypadá taková nerealitka a načerpat zajímavé informace o novinkách na realitním trhu. Reality-point přichází s revoluční myšlenkou. Uvědomuje si potřebu kvalitního zázemí realitních transakcí, ale také cítí nedůvěru lidí k realitkám a nechuť všech platit za služby, které ve výsledku ani nedostanou, nebo dostanou, ale v předražené podobě a často si pak nespokojeně říkají, že by to zvládli líp. Reality-point nabízí majitelům možnost profesionálního obchodování s nemovitostmi a zároveň výhody zázemí „nerealitky“: lepší ceny, odborné rady a hlavně kontrolu nad celým realitním obchodem.
Reality-point vám umožní poskládat si služby, a to i ty, které jsou běžně soukromému nabízejícímu nedostupné, na míru vašich potřeb pod heslem „vím, za co platím“, ale stejně tak vám nabízí poradenství a zázemí. Reality-point je přidanou hodnotou v realitním světě a dlouho postrádaným článkem mezi realitním zákonem, realitkami a majiteli nemovitostí. Reality-point, to je nerealitka na vaší straně!