Prodej, koupě či pronájem nemovitosti se bez pořádného právníka neobejde. Právník zajistí smlouvy, nezávislou úschovu peněz, zkrátka dohlédne na to, aby vše proběhlo, jak má, a vy nakonec neskončili bez peněz a bez střechy nad hlavou.

Lidé jsou často přesvědčeni o správnosti informací získaných na Internetu, a tak stahují mnohdy neaktuální smlouvy či návody, které, jak doufají, je ochrání před neplatiči a podvodníky. Sami se tak touto cestou snaží ušetřit za drahé právní úkony.

pravnik

Jak neplatit tisíce právníkovi a zároveň mít vše skvěle ošetřeno? Snadné reality ve spolupráci se společností Iustia a.s. vytvořili jedinečný produkt na realitním trhu. Pojištění právní ochrany přímo pro reality. Konec stahování neprověřených smluv, konec vyhozených tisíců za drahé právníky.

Co vše umí váš Osobní realitní právník?

Během celého roku je vám k dispozici zdarma do předem stanoveného limitu. Vyřeší za vás nejen smlouvy a úschovu, ale také případné sousedské spory, exekuci či problematiku občanského práva.

Osobní realitní právník za vás vyřeší vše potřebné:

  • občanské a smluvní právo: Smlouvy na míru, kontrola smluv, zajištění právní ochrany nad celým případem.
  • informační servis, poradenství: Konzultace a právní poradenství kdykoli během celého roku!
  • advokátní úschova: Úschova finančních prostředků u advokáta.
  • BONUS: Řešení exekuce, sousedských sporů, sporů vyplývajících z nájemních a podnájemních smluv a zastoupení v dědickém řízení.

 

„Abychom mohli splatit naše dluhy, rozhodli jsme se prodat náš dům a přestěhovat se do menšího. Než se nám podařili najít kupce, byla na naši nemovitost uvalena exekuce. Využili jsme služby právní ochrany, náš osobní právník nám pomohl s prodejem nemovitosti, vyřešil problémy s exekucí, navíc jsme v ceně měli i advokátní úschovu. Nemuseli jsme vůbec nic řešit a strachovat se za celkový účet: u normálního právníka bychom se za všechno nedoplatili!“

Co pro vás (ne)udělá běžný právník?

U klasického právníka či advokáta platíte za jednotlivé úkony či za hodinovou sazbu. Pokud se na něj obrátíte s celým svým případem, celková částka za služby se běžně vyšplhá nad deset tisíc. Ve snaze co nejvíce ušetřit se tak lidé na právníky obrací jen v nejvyšší nutnosti: pro kontrolu smluv či advokátní úschovu. I tak zaplatí v řádech tisíců.

Srovnání poskytovaných služeb zahrnutých v ceně:

OSOBNÍ REALITNÍ PRÁVNÍK

STANDARDNÍ PRÁVNÍ SLUŽBA

cena:

4499,- Kč

5000 – 15000,- Kč

smlouvy:

ANO

ANO

advokátní   úschova:

ANO

NE

dědické   řízení:

ANO

NE

smluvní   spory:

ANO

NE

sousedské   spory:

ANO

NE

občanské   právo:

ANO

NE

 

 

Se službou Osobní realitní právník už nemusíte obracet každou korunu. Osobní realitní právník je vám k dispozici po celý rok za 375,- Kč měsíčně.

Více informací a detail nabídky získáte ZDE.